fbpx
KS-Fogszabalyozo-studio-lathatalan-fogszabalyozas

Dentálhigiénikus
állás

Rólunk

A mai rohanó, tömeggyártó világban olyan rendelő megalapítását álmodtuk meg, ahol a páciens nem a sokadiknak érzi magát, hanem az elsőnek.

Ezenfelül a Stúdiónk a prémium, digitális fogszabályozási szolgáltatások mellett, elkötelezett a környezettudatos szájápolás mellett. Törekszünk ezt a szemléletet a kezelőszéken túlra is kiterjeszteni különböző programokkal és kampányokkal.

Kit keresünk

Azt az új dentálhigiénikus kollégát keressük aki nyitott a modern digitális technológia irányában és szívesen dolgozna egy lelkes és elkötelezett csapatban.

A feladatkör magába foglalja a páciensek dentálhigiénés ellátását és aktív részvételt a fogszabályozási kezelések során.

A legmodernebb digitális technológiákkal dolgozunk, amely nagyban megkönnyíti és egyszerűbbé teszi munkafolyamatainkat.

Mi lesz a feladatod

  • Részvétel a fogszabályozó kezelések előkészítésében és végrehajtásában.
  • Dentálhigiénés kezelések elvégzése: ultrahangos fogkőeltávolítás, homokfúvás, polírozás..
  • Digitális intraorális scannelés (mindent megtanítunk:).
  • Röntgenfelvételek készítése.
  • Fényképes dokumentáció készítése profi eszközökkel.
  • Az invisalign kezelések során attachmementek ragasztása, eltávolítása, stb.
  • Páciensek informálása a kezelési folyamatról és az utókezelési teendőkről.
  • Adminisztrációs feladatok ellátása és a betegdokumentáció karbantartása.

Mit várunk tőled

  • Jó kommunikációs és kapcsolat teremtő képesség.
  • Nyitottság és tanulási, fejlődési vágy.
  • Precíz, pontos munkavégzés.
  • Elkötelezett, lojális csapatmunka.

Amit kínálunk, ahogy dolgozunk

  • Részletes és alapos betanítás a munkába állás elején.
  • Szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőségek.
  • Modern munkakörnyezet és felszerelés.
  • Digitális workflow.
  • Barátságos és támogató csapat.
  • Inspiratív vezetés.
  • Részlegesen rugalmas munkabeosztás.
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag.

Ez a munkakör az agilis tanulni vágyó kollégáknak ideális.

Amennyiben úgy érzed, hogy szívesen részt vennél egy dinamikus fogászati csapatban írj néhány sort, hogy milyen munkatapasztalatokkal rendelkezel és miért szeretnél nálunk dolgozni az [email protected] e-mail címre.

Kezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk.

A tárgy mezőben tüntesd fel a következőt: Állásjelentkezés | Fogszabályozó asszisztens | Neved

Árlista letöltése

Kérlek add meg, milyen e-mail címre küldhetjük az árainkat.